Мінімальна обработка грунту(МОГ)

 
  

Мінімальна обробка ґрунту (МОП) – це підхід до сільського господарства, який спрямований на зменшення механічного впливу на ґрунт, щоб зберегти його структуру та властивості.

 

Мінімальна обробка грунту спрямована на мінімізацію перекопування та перемішування верхніх шарів шкіри, що може призвести до втрати родючого шару та погіршення структури.

Основні принципи мінімальної обробки грунту включають:

 

  1. Зниження обробітку землі: мінімальна обробка означає зниження кількості проходів сільськогосподарської техніки, такої як плуги та бори. Це негативний вплив на ґрунт та збереження його структури.
  2. Збереження ґрунтового покриву: При МОГ необхідно зберегти рослинний покрив на ґрунті або відновити його якнайшвидше після збирання врожаю. Це допомагає запобігти ерозії ґрунту, зберігаючи родючий шар.
  3. Використання спеціалізованої техніки: мінімальна обробка та застосування.

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

    Безкоштовна консультація

    Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.