Головна  Сервіс Гарантія

Гарантійне обслуговування автоматичних пробовідбірників Ecotec

 

Надаємо гарантію на весь спектр послуг і обладнання, як власного виробництва, так і інших виробників, що поставляються замовнику.

 

Термін дії гарантійних зобов’язань на надання послуг та обладнання зазвичай становить не менше 1 року на основне обладнання власного виробництва, а в окремих випадках можливе збільшення цього терміну.

 

Гарантія на обладнання, що поставляється сторонніми виробниками, визначається термінами, зазначеними в паспортах цього обладнання.

 

Протягом гарантійного терміну ми зобов’язуємося забезпечити ремонт обладнання, яке вийшло з ладу або має дефекти.

 

Гарантійний ремонт поширюється на обладнання, яке вийшло з ладу з будь-якої причини, крім випадків навмисного пошкодження або порушення правил експлуатації, а також внаслідок дії непереборних природних факторів, таких як удари блискавки, затоплення тощо.

 

Гарантійне обслуговування здійснюється після виконання всіх монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

 

Наявний відділ мобільного обслуговування забезпечує оперативне реагування на запити клієнтів.

Гарантійне обслуговування зазвичай охоплює ремонт або заміну пристроїв, якщо вони виявляють дефекти, які не пов’язані зі зносом або неналежним використанням.

 

Якщо ви маєте наш автоматичний пробовідбірник і виникли проблеми з його роботою, перш за все, перевірте умови гарантії та звертайтесь до нас в любому випадку щодо обслуговування та ремонту.

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

    Безкоштовна консультація

    Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

      Безкоштовна консультація

      Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.