Головна  Сервіс Техпідтримка

Технічна підтримка автоматичних пробовідбірників Ecotec

Технічна підтримка аграрного обладнання – це процес надання послуг з ремонту та обслуговування обладнання, що використовується в сільському господарстві. Дана послуга дозволяє забезпечити надійну та ефективну роботу агротехніки, зменшити ризик виникнення аварій та збільшити термін її служби.

 

Технічна підтримка включає в себе проведення регулярного технічного обслуговування, діагностику та виправлення несправностей, а також встановлення та налаштування додаткових компонентів обладнання. Крім того, технічна підтримка може включати консультації з питань експлуатації обладнання та рекомендації щодо його підтримки.

 

Особливо важливою є технічна підтримка під час сільськогосподарських сезонів, коли обладнання працює на максимальному навантаженні. Це дозволяє забезпечити безперебійну роботу техніки та уникнути непередбачува.

 

Екотек технолоджі надає дистанційну технічну підтримку клієнтам, які мають проблеми з технологічними системами. У компанії є спеціальна команда експертів, які можуть дистанційно вирішувати проблеми та надавати рішення, мінімізуючи час простою та знижуючи витрати для клієнтів. Апаратні та програмні рішення компанії забезпечують безпечний зв’язок між системою клієнта та командою віддаленої підтримки, забезпечуючи швидкий час реагування та ефективне вирішення проблем. У випадках, коли потрібен фізичний ремонт, спеціалісти компанії можуть виїхати на місце клієнта для надання допомоги. Компанія також пропонує контракти на післягарантійне технічне обслуговування, щоб гарантувати, що обладнання клієнта залишиться в оптимальному стані та забезпечують ефективну роботу.

 

Ми забезпечимо:

 • Віддалене моніторинг та діагностику обладнання, що дозволяє вчасно виявляти проблеми та запобігати виникненню аварій;

 • Віддалене керування технологічними процесами та настройка параметрів обладнання для оптимального використання його потенціалу;

 • Автоматизоване планування та управління технічним обслуговуванням обладнання, що дозволяє забезпечити його найбільш ефективну роботу та зменшити витрати на ремонт та заміну деталей.

 

Застосування сучасних технологій дозволяє Екотек технолоджі максимально ефективно вирішувати проблеми з технічним обладнанням та забезпечувати найвищу якість обслуговування своїх клієнтів.

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

  Безкоштовна консультація

  Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

   Безкоштовна консультація

   Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.