Ремонт автоматичних пробовідбірників Ecotec

Екотек технолоджі здійснює комплексний ремонт аграрного обладнання, забезпечуючи своїм клієнтам професійне та якісне виконання робіт.

 

Ми використовуємо сучасне обладнання та інструменти, а також оригінальні запчастини нашою команією або провідними виробниками агроіндустрії, що гарантує якість та надійність відновленого обладнання.

 

Ремонт автоматичних пробовідбірників можемо здійснювати як на місці, так і в сервісному центрі. Якщо виникла проблема з автоматичним пробовідбірником, перш за все необхідно звернутися до нас. Наші фахівці зможуть визначити причину несправності та запропонувати оптимальний варіант її усунення.

 

У разі, якщо можливо здійснити ремонт на місці, фахівці проведуть діагностику проблеми та відремонтують автоматичний пробовідбірник безпосередньо на місці його розташування. Якщо ж ремонт необхідно проводити в сервісному центрі, то обладнання буде демонтовано та доставлено до центру, де проведуть ремонт.

 

У процесі ремонту автоматичних пробовідбірників можуть замінюватися окремі деталі, проводитися налаштування та тестування обладнання. Крім того, ми зазвичай надаємо гарантію на виконані роботи та замінені деталі, що дає клієнтам додаткову впевненість у якості наших послуг.

 

Дуже важливо звернути увагу на те, що ремонт автоматичних пробовідбірників потребує спеціальних знань та навичок, тому намагайтеся звертатися тільки до кваліфікованих фахівців. 

 

Наша мета – забезпечити безперебійну роботу аграрного обладнання та задовольнення потреб клієнтів.

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

    Безкоштовна консультація

    Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

      Безкоштовна консультація

      Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.