Відбір проб зерна ДСТУ

 

Державний стандарт України ДСТУ 2240‑93 «Насіння сільськогосподарських культур. Сортові та посівні якості» та ДСТУ 4138‑2002 «Насіння сільськогосподарських культур. Методи визначення якості» містить вимоги щодо відбору проб зерна.

 

Згідно з цим стандартом, при відборі проб зерна необхідно дотримуватися таких правил:

точковий відбір зерна
  1. Проби зерна повинні бути взяті з кожного місця зберігання або партії зерна відповідно до їх розмірів. Якщо партія зерна складається з менше ніж 20 тонн, то зважених проб повинно бути не менше ніж дві. Якщо партія зерна складається з 20 тонн і більше, то зважених проб повинно бути не менше ніж чотири.
  2. Проби зерна повинні бути взяті з різних місць зберігання або партії зерна, щоб вони відображали всі зони зберігання.
  3. Проби зерна повинні бути зважені з точністю до 0,1% маси партії зерна, з якої вони були взяті.
  4. Проби зерна повинні бути доставлені до лабораторії якомога швидше після їх взяття.
  5. При відборі проб зерна необхідно використовувати чисті контейнери, які не мають запаху та не мають впливу на зразки.

Для отримання більш детальної інформації про відбір проб зерна ДСТУ, рекомендується звернутися до самого стандарту.

Наші автоматичні пробовідбірники зерна Екотек розробленні з урахуванням вимог та правил зазначеного стандарту, дозволяють відібрати пробу з будь-якого куточка автотранспорту, спрощують та  прискорюють процес пробовідбору зерна на підприємствах, фермерствах та інших агрокомпаніях незалежно від об’ємів та масштабів виробництва.

 

Запас міцності та експлуатаційні характеристики всіх моделей пробовідбірників Ecotec, розраховані на безперебійну роботу обладнання 24 години на добу та на великий вантажний потік автомобілів : 300-400 машин на добу та більше.

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

    Безкоштовна консультація

    Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.