Зернова угода

 

Зернова угода – це угода, яка стосується купівлі-продажу зерна або зернових культур між виробниками, торговцями або експортерами. Угода може включати умови поставки, ціну, якість, кількість та інші деталі, що стосуються торгівлі зерном.

 

Зернові культури – це рослини, частини яких використовуються як їжа, як правило, для людей та тварин. До основних зернових культур належать пшениця, кукурудза, рис, ячмінь, гречка, овес, пшено та інші.

 

Зернова угода може бути укладена письмово або усно, але у комерційних умовах зазвичай рекомендується укладати письмовий контракт, щоб уникнути непорозумінь і забезпечити чіткість умов та відповідальності сторін. Такі угоди можуть здійснюватися як на внутрішньому ринку країни, так і на міжнародному рівні.

точковий відбір зерна

17 липня 2023 року росія офіційно проінформувала Туреччину та Секретаріат ООН про припинення дії «Зернової угоди» щодо вивозу вітчизняної агропродукції через українські морські порти.

 

У зв’язку з припиненням дії угоди, наш президент України висловив впевненість у тому, що їхня країна зможе знайти інші способи використання чорноморського коридору для транспортування зернових культур через Туреччину. Згідно з його заявою, компанії, що володіють кораблями, готові допомогти в цьому процесі, якщо Україна забезпечить пропускний режим, а Туреччина буде сприяти транспортуванню зерна.

 

Водночас, припинення дії “Зернової угоди” може мати вплив на торгівлю та економічні відносини між росією, україною та іншими країнами, які залежать від постачань зерна через чорноморський коридор. Ситуація може вимагати пошуку нових торговельних шляхів та ринків для експорту зерна.

Ми продовжуємо працювати розробляємо нові технологій автоматизації роботи на елеваторах, зерносховищах, зернових лабораторіях. Ознайомится з продукцією Екотек можливо у розділі Продукція.

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

    Безкоштовна консультація

    Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.