Зерно та пшениця у чьому різниця

 

Зерно та пшениця – це поняття, які пов’язані між собою, але мають різний смисл та знаходяться в різних рівнях класифікації.

Зерно:

Зерно є більш загальним поняттям і відноситься до насіння рослин, що мають оболонку або оберігаючий шар (шелуху). Зерно може належати до різних родин рослин, таких як злаки (пшениця, кукурудза, рис, ячмінь, овес тощо), бобові (горох, соя, чорнобривці), амарантові (амарант), та інші.

Пшениця:

Пшениця – це один з видів зернових культур і належить до родини злаків. Вона є одним з найважливіших зернових для харчової промисловості і використовується для приготування хліба, булочок, макаронних виробів, круп і багатьох інших продуктів.

Таким чином, пшениця є одним з видів зернових культур, яке входить до більш широкого поняття “зерно”. Зерно включає в себе різноманітні культури з різних родин рослин, а пшениця – це конкретний вид зернових культур, який належить до родини злаків і має велике значення в сільському господарстві та харчовій промисловості.

 

Точний відбір проб зерна однаково важливий як виробника, так покупця зерна. Зразок зерна є важливим, тому що інформація із зразка використовується для встановлення характеристик якості та цінності зерна. Тому важливо ретельно продумати та приділити увагу методу відбору проб зерна. Відбір проб зерна автоматичним методом на сьогоднішній день є найшвидшим, найточнішим і найефективнішим в Україні та світі. Для виконання таких завдань призначені автоматичні пробовідбірники зерна Ecotec:

Автоматичні пробовідбірники зерна Ecotec призначені для відбору проб наступних видів зерна та сільхоз культур:

 • Пшениця
 • Жито
 • Рис
 • Овес
 • Ячмінь
 • Кукурудза
 • Соняшник та інші пасльонові.
точковий відбір зерна

Отримайте консультацію спеціаліста

Компанія Екотек технолоджі спеціалізується на виробництві автоматичних пробовідбірників та автоматизованих систем відбору проб зерна з автотранспорту. Сьогодні ми виробляємо три основні серії пробовідбірників: пробовідбірник зерна на стійці Ecotec STANDART 270, пробовідбірник зерна на рейці Ecotec RAIL, пробовідбірник зерна на стійці Ecotec LEGO з можливістю подальшої модернізації в рейковий пробовідбірник. Наша компанія також виробляє дворівневі щілинні зонди, що не мають аналогів у світі.

  Безкоштовна консультація

  Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності.